37 galerijās visā pasaulē LUMAS piedāvā muzeju kvalitātes fotomākslas darbus. Pateicoties kolekcijai, kas sastāv vairāk nekā no 1400 darbiem, kurus radījuši 160 atzīti mākslinieki un vairāki perspektīvi debitanti, publika var veidot vispusīgu priekšstatu par mūsdienu mākslu un fotogrāfiju. Visi darbi ir mākslinieku parakstīti oriģināli, kuri izdoti ierobežotā tirāžā.

Z-Towers apartamentos jūs varēsiet apskatīt:


Michael Levin © Zebrato; Posts And Shadows; Meoto Iwa, www.lumas.com

Ainavu fotogrāfa Mihaela Levina (Michаel Levin) darbiem piemīt maģiska aura. Viņa fotogrāfijām raksturīgais spēcīgais klusums ir jūtams katrā mazākajā detaļā. Civilizācijas pēdas kontrastē ar vienmēr mainīgo dabu. Savukārt fotogrāfijās attēlotā Japāna kā vienmēr uzdod mīklu.


Wolfgang Joop © Black Beauty — Red Dress, www.lumas.com

Dumpinieku Egona Šīles un Tamāras Lempickas iedvesmots, vācu dizainers Volfgangs Jūps (Wolfgang Joop) pozicionē savu mākslu kā l’art pour l’art. Skicēs viņš cenšas panākt neuzmanības un nepabeigtības efektu.


Geebird & Bamby © The Modern Gentleman, www.lumas.com

Utopiskās ēkas tandēma Džīberds & Bembijs (Geebird & Bamby) darbos no sērijas The New World uzkonstruētas, izmantojot arhitektūras, dizaina un kino motīvus no 20. gs. otrās puses — modernisma un postmodernisma mijas. Nevainojama kompozīcija ar sirreālisma notīm rada neatkārtojamu ideālas pasaules šarmu.


Bence Bakonyi © Urban landscape II, www.lumas.com

Šanhajas augstceltņu nakts starojums rada hipnotizējošu mūsdienu gleznu, ko ir iemūžinājis Benss Bakonji (Bence Bakonyi) darbu sērijā Urban Landscapes.


Horst & Daniel Zielske © East River III, www.lumas.com

Apburoša mūsu priekšā stāv Ņujorka tēva un dēla dueta Horsta un Daniela Cīlskes (Horst & Daniel Zielske) fotogrāfijās. Izrotāta ar pilsētas gaismām un iemūžināta krēslas stundā, megapole aicina pāriet upi un nokļūt tās apskāvienos.


Serge Guerand © Camping Car, www.lumas.com

Seržs Gerāns (Serge Guerand) atšķiras ne tikai ar mākslinieciskā ceļa neordinaritāti, bet arī ar oriģinālo pieeju fotomākslai. Noslēpumainība un melanholija viņa modeļu skatienā apbur skatītāju.

www.lumas.com