en Infrastruktūra - Z-Towers
Park
Cafes and Restaurants

Infrastruktūra

Kompleksa infrastruktūra ir radīta pēc principa “viss ir iekļauts”, kas ļauj savienot dabas skaistumu, pieejamu greznību un visu nepieciešamo dzīvei. Šeit ir radītas visas ērtības gan atpūtai un sportam, gan pastāvīgai dzīvošanai.

Kompleksa teritorijā būs kafejnīca, restorāni, spēļu laukumi, tenisa korts, virszemes viesu autostāvvieta un pazemes autostāvvieta. Kompleksā – bērnudārzs, Fitnesa zona ar SPA un 25-metru baseinu, privāts Konsjerža serviss.

Teritorijā ir paredzēta kompleksveida labiekārtošana ar retiem augiem un krūmājiem.

Virtual tour

Kafejnīcas un restorāni

Latvija vienmēr bijusi slavena ar savām gastronomiskajām tradīcijām. Kompleksa teritorijā izvietotie restorāni ļaus tā iemītniekiem un viesiem baudīt izsmalcinātus ēdienus – zivju delikateses, medījumus un citus no ekoloģiski tīriem produktiem pagatavotus ēdienus.

Parks

Teritorijas apzaļumošana veikta atbilstoši Latvijas dārzniecības kultūras labākām tradīcijām un izmantojot Latvijas Universitātes Botāniskā dārza speciālistu ilggadēju pieredzi. Parkā būs atrodamas ļoti retas augu šķirnes, piegādātas no dažādām pasaules malām un adaptētas Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Pastaigām svaigā gaisā ar ģimeni nebūs nepieciešamības izbraukt aiz kompleksa robežām – šeit būs pilnvērtīgs parks ar pastaigu celiņiem un soliem, bet karstā vasaras dienā varēs atspirdzināties vēsā koku ēnā blakus dīķim vai fontānam.

Renovation
of the historical
buildings
RU / EN / LV
Z-Towers Lights
above Riga